اتاق مدلهای لباس مجلسی لباس مجلسی مجلسی

اتاق: مدلهای لباس مجلسی لباس مجلسی مجلسی مجموعه مدل لباس جدید

گت بلاگز اخبار گوناگون اسباب‌بازی چندش‌آور جهت دوستداران جوش چرکی

اگر عاشق ترکاندن جوش‌های چرکی هستید و آرزو می‌کنید یک روز یک جوش خیلی بزرگ را فشار دهید، احتمالا عاشق این اسباب بازی عجیب می‌شوید.

اسباب‌بازی چندش‌آور جهت دوستداران جوش چرکی

اسباب بازی چندش آور جهت دوستداران جوش چرکی

عبارات مهم : احساس

اگر عاشق ترکاندن جوش های چرکی هستید و آرزو می کنید یک روز یک جوش خیلی بزرگ را فشار دهید، احتمالا عاشق این اسباب بازی عجیب می شوید.

به گزارش برترین ها، اگر عاشق ترکاندن جوش های چرکی هستید و آرزو می کنید یک روز یک جوش خیلی بزرگ را فشار دهید، احتمالا عاشق این اسباب بازی عجیب می شوید که احساس ترکاندن و خالی کردن جوش های بزرگ چرکی را برایتان بازسازی می کند.

سال ۲۰۱۷ سال فیجت اسپینر ها بود، ولی احتمال سال ۲۰۱۸ سال «پاپ ایت پال» ها خواهد بود، یک قطعه سیلیکونی شبیه قسمتی از بدن که با ماده لزج چندش آوری پر شده است و به کاربرانش اجازه می دهد جوش های ساختگی را فشار داده و محتویات آن را خالی کنند. این اسباب بازی ۱۵ جوش دارد و با فشار دادن آن ها می توانید احساس لذتبخش خارج کردن چرک جوش را تجربه کنید. از همه بهتر اینکه یک بطری چرک مصنوعی همراه این وسیله است که می توانید با آن دوباره این اسباب بازی سیلیکونی را پر کنید.

شاید این وسیله جهت بسیاری افراد منزجرکننده باشد، ولی افراد زیادی هم هستند که عاشق این عادت چندش آور هستند. حتما چنین افرادی را در میان اطرافیانتان دارید که دوست دارند هر نقطه سیاه کوچکی که روی صورتتان می بینند فشار دهند، جهت این که از دست آن ها راحت شوید می توانید این اسباب بازی را برایشان تهیه کنید که ۲۰ دلار قیمت دارد.

اسباب‌بازی چندش‌آور جهت دوستداران جوش چرکی

واژه های کلیدی: احساس | اسباب بازی | اخبار گوناگون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz