اتاق مدلهای لباس مجلسی لباس مجلسی مجلسی

اتاق: مدلهای لباس مجلسی لباس مجلسی مجلسی مجموعه مدل لباس جدید

گت بلاگز اخبار حوادث آخر دوئل عشقی , طناب دار

دیوان‌ عالی کشور حکم قصاص مردی که خواستگار دختر مورد علاقه‌اش را کشته بود، تائید کرد. 

طناب دار؛ آخر دوئل عشقی

عبارات مهم : ایران

دیوان عالی کشور حکم قصاص مردی که خواستگار دختر مورد علاقه اش را کشته بود، تائید کرد.

به گزارش جام جم، 19 مهر 94 درگیری چند مرد جوان در خیابان آذری پایتخت کشور عزیزمان ایران به فوت حمید منجر شد. قاتل مردی به نام سعید بود که بعد از چند روز دستگیر شد و با اعتراف به قتل به زندان افتاد.

پرونده جهت صدور حکم به شعبه پنجم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد و متهم در جلسه محاکمه در برابر درخواست قصاص اولیای دم، گفت: «من کارمند یک شرکت تجاری بودم. بعد از مدتی به راحله، منشی شرکت علاقه مند شدم و قرار شد به خواستگاری اش بروم ولی ناگهان واکنش‌ها او با من سرد شد. هنگامی که علتش را پرسیدم گفت مردی به نام داوود به خواستگاری اش رفته و تصمیم گرفته با او ازدواج کند. چند روز بعد، هنگامی که با موتورم به خیابان آذری رفته بودم، ناگهان کامران و دوستانش را دیدم. آنها قمه و بیل داشتند.

آخر دوئل عشقی , طناب دار

کامران با تهدید، سوئیچ موتورم را گرفت و گفت باید بی خیال راحله شوم. من آنجا را ترک کردم ولی چند دقیقه بعد جهت بعد گرفتن موتورم با یک قبضه چاقو برگشتم و با کامران درگیر شدم. او با قمه ضربه ای به بازویم زد و من هم جهت دفاع از خودم با چاقو یک ضربه به سمتش پرتاب کردم. من قصد قتل نداشتم و از اولیای دم تقاضای بخشش دارم.» در آخر دادگاه قضات وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند. این حکم در دیوان عالی کشور تائید شد.

واژه های کلیدی: ایران | دادگاه | خواستگاری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz